Operator Data Entry -perioada determinata

ONE DATA SYSTEM ITALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Introducerea datelor intr-un program specific companiei;
-se asigura de corectitudinea zilei selectate in sistemul informatic;
-se asigura si raspunde de corectitudinea tuturor datelor introduse in sistemul informatic;

CERINTE

-studii medii;
-disponibilitate si obisnuinta de a lucra in schimburi;
-cunostiinte de operare PC;
-acuratete in introducerea de date si viteza de tehnoredactare;
-capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare, rezistenta la stres, responsabilitate, rabdare, calm, capacitate de a respecta termenele, abilitati de a lucra eficient in echipa, disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariul se plateste in functie de numarul de formulare introduse (fiecare formular introdus este platit la bucata), pe luna se pot obtine salarii intre 300-700 euro, in functie de viteza de introducere a fiecaruia.

DESCRIEREA FIRMEI

Introducere de date cu caracter personal.