Operator curățenie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

AllClean Building este o echipă formată din tineri profesioniști ce oferă servicii de curățenie, întreținere și consultanță în proiecte de anvergura pentru spații civile și industriale, utilizând aparatură și accesorii de ultimă generație -detergenți și soluții furnizate de producători consacrați în domeniul curățeniei, certificate calitativ și garante, în conformitate cu normele europene.
Servicii de curățenie după șantier.
Servicii de curățenie generală.
Servicii de curățenie și întreținere zilnică.
Servicii de spălare suprafețe vitrate, verticale, cu acces dificil.
Servicii de deszăpezire și împrăștiere material antiderapant.
Amenajare, întreținere și servicii de curățenie spații verzi.
Întreținere plante ornamentale de interior și exterior.
Furnizare de aparate și accesorii pentru grupuri sanitare.
Furnizarea de consumabile pentru grupuri sanitare.

Responsabilități post:
- Păstrează în bune condiții echipamentele și utilajele de lucru;
- Menține în stadiu bun de lucru echipamentul individual de protecție;
- Asigură curățarea, spălarea, măturarea spațiilor și incintelor;
- Colectează și depozitează gunoaiele;

CERINTE

- Studii gimnaziale sau medii;
- Persoană organizată, comunicativă, disciplinată;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Abilități de adaptare la diverse situații și sarcini;
- Capacitatea de lucru cu termene limită.

BENEFICII OFERITE

- Loc de muncă stabil;
- Management competitiv și responsabil;
- Deschidere și interes pentru angajați.