Operator control credit ( COR - Functionar economic )

SC Augsburg International Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in cadrul Departamentului de Contabilitate Control Credit, in locatia deschisa langa Centrul Comercial Carrefour Militari.
> Tine legatura cu clientii interni si externi ( plati, scrisori, probleme )
> Actualizare baza de date cu clienti
> Verifica, inregistreaza si tine evidenta contractelor si a actelor aditionale pe care firma le incheie
> Indosariaza documentele cu care lucreaza si supervizeaza arhivarea lor
> Raspunde de realizarea calitativa si in termen a lucrarilor
> Raspunde de respectarea normelor legale privind secretul si confidentialitatea datelor si informatiilor
> Raspunde de exactitatea datelor furnizate

CERINTE

- Capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica
- Cunostinte de contabilitate primara
- Capacitate de relationare interumana
- Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare
- Cunostinte operare PC
- Prezenta agreabila, personalitate dinamica
- Rezistenta la stres
- Experienta intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

Obiectivul nostru este sa va oferim mijloacele pentru a va dezvolta intr-o perspectiva pe termen lung.

Pachet salarial atractiv si competitiv
Mediu de lucru dinamic si profesionist

Noi suntem o companie germana, prezenta pe piata din Romania din anul 1996, astazi, unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto pentru autoturisme, autoutilitare europene si japoneze si camioane. Experienta si profesionalismul companiei ca si rezultatele obtinute pana in prezent, ne recomanda ca partener de incredere in domeniul comertului cu piese auto si ne plaseaza in topul companiilor pe piata de profil.

Misiune:
AUGSBURG INTERNATIONAL concepe, comercializeaza si distribuie solutii pentru bunastarea fiecarui automobil prin promovarea de produse diversificate si servicii complete, printr-o retea de centre auto, deschise sub deviza - TOTUL PENTRU MASINA TA -, si gratie partenerilor sai.

Scop:
Suntem si dorim sa ramanem un competitor inovativ si de succes, care ofera acces oricui la ceea ce cunoastem cel mai bine si care raspunde nevoilor evolutive ale clientilor.

Valori:
Cultura organizatiei se reflecta in responsabilitate, dedicare si satisfactia reusitei.

Ce conteaza pentru noi: sa putem conta pe dumneavostra, pe eficacitatea dumneavostra pentru ca noi mizam pe spiritul de echipa si pe formarea profesionala.

www.augsburg.ro