Operator Contabil – Buftea (la iesirea din localitatea Chitila)

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de operatiuni bancare (plati electronice, catre furnizori; ordine de plata, incasari clienti);
- Tinerea evidentei si asigurarea inregistrarilor zilnice in contabilitate a extraselor in lei si valuta;
- Completarea documentelor justificative pentru registrul de casa;
- Asigurarea platii salariilor, a avansurilor sau a a oricaror alte plati in numerar aprobate de persoanele in drept verificand intocmirea si completarea corecta si completa a documentelor;
- Tinerea evidentei zilnice a soldului de casierie;
- Administrarea bazei de date a clientilor / furnizorilor privind platile si incasarile, urmarirea soldurilor;
- Intocmirea de rapoarte, documente, arhivare, etc.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC: MS Office si Wizcount
(avantaj);
- Permis de conducere categoria B si autoturism constituie un plus pentru ca locul de munca se afla in afara Bucurestiului;
- Experienta pe un post similar;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa, proactivitate;
- Deprinderea de de a lucra si respecta termene limita de raportare;
- Capacitate de analiza si orientare catre clienti, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut;
- Se ofera tichete de masa si se asigura transportul.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante din domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.

In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica, punand pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri, calitatea serviciilor, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.