Operator centru de printare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea si livrarea comenzilor de printare, plotare.
Operarea aparatelor disponibile in vederea desfasurarii activitatii.

CERINTE

- Dorim sa angajam o fata, nefumatoare, cu aspect fizic placut, muncitoare, cinstita, corecta, responsabila, cu atentie distributiva, organizata, serioasa, fara probleme de subordonare, fara obligatii familiale, rezistenta la stres, conditie fizica buna.
- Cunostinte de utilizare a calculatorului (Office, Internet)
- Capacitate de lucru sub presiunea unor termene de predare si livrare
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate la program prelungit
- Atentie la detalii
- Reprezinta un avantaj studiile superioare si cunoasterea limbii engleze, dar nu sunt obligatorii

Va rugam sa trimiteti CV-ul insotit de o poza full body la urmatoarea adresa de mail : ciplaa@yahoo.com

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix plus comision