Operator Catalog

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce asteptam de la tine?
- Sa creezi si sa actualizi bazele de date pentru furnizori si articole, tarifele de cumparare si tarifele promotionale
- Sa actualizezi gama de produse conform planului comercial
- Sa actualizezia preturile de cumparare si preturile promotionale
- Sa controlezi calitatea datelor primite de la achizitori

CERINTE

Noi suntem Comercianti Indrazneti!
Daca esti atent la detalii, corect, adaptabil, ai gandire de ansamblu si spirit de echipa, poti face parte si tu din echipa noastra

Candidatul ideal pentru acest job are:
- Studii medii/superioare
- Cunostinte temeinice Excel
- Cunostinte avansate de limba franceza (constituie un avantaj)
- Minim 1 an experienta intr-o activitate similara

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim:
- Salariu motivant
- Pachet de beneficii atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale in companie
- Mediu de lucru placut

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.