Operator casa de amanet si schimb valutar

SC DIGITAL SALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

efectueaza operatiuni de schimb valutar

* intocmeste documentele specifice operatiunilor de schimb valutar

* evalueaza bunurile clientilor oferite in vanzare sau amanet

* intocmeste contractele-cadru de amanet/vanzare

* intocmeste documentele specifice vanzarii

* intocmeste registrul de casa

* verifica si comunica periodic starea cursurilor valutare si cotatiile valorice aur/argint

CERINTE

Cautam persoane dinamice, serioase, punctuale, cu simtul responsabilitatii, studii medii sau superioare finalizate, aspect fizic ingrijit, competenţe minime de utilizare PC WINDOWS, abilităţi de comunicare, amabile şi active, nu este necesară experienţa, se asigură pregătirea.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Comision

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 4 ani compania a concretizat peste 30 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.