Operator call-center vanzari pagini web

s.c. Legal Solution s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se prezinta telefonic, catre firme, oferte de pagini web
Se face folow up
Se trimit e-mailuri cu oferte personalizate
Activitatea se face de acasa.

CERINTE

Persoana energica si sociala, pozitiva si orientata pe rezultae. Minim 4 ore pe zi

BENEFICII OFERITE

Venitul incepe de la 1000 ron , conditionat de rezultate minime.

Pentru informatii complete si pentru completare interviu on line, te rog sa accesezi linkul:

(copiaza linkul in adresa browserului de internet si acceseaza direct)

Suntem o echipa dinamica si in plina dezvoltare. Lucram la nivel national si avem nevoie de oamenii capabili asa cum speram sa fii si tu pentru a dezvolt proiectul la nivel international.
Suntem in domeniu de aproape 10 ani si tot ce facem este cu pasiune si ne bazam pe propria experienta. Stim ca succesul nostru este interdependent cu succesul oamenilor din echipa pe care o formam.