Operator Call Center Vanzari cu limba italiana

D&D ALL GLOBAL CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii produselor pentru indeplinirea target-ului alocat,
 furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor,
 cresterea vanzarilor si a numarului de clienti,
 raportarea periodica a activitatii.

CERINTE

 limba italiana la nivel conversational,
 studii medii / superioare,
 experienta in domeniul vanzarilor,
 bune abilitati de comunicare si relationare,
 persoana deschisa, entuziasta, resistenta la stres, orientare catre client; spirit de echipa,
 cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

 echipa manageriala profesionista, tanara,
 training specializat, suport continuu,
 salariu fix + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante,
 oportunitate de a promova,
 program full time/part time.

D&D ALL GLOBAL CENTER are o experiență de peste 10 ani în sectorul telemarketing și teleselling, cu peste 150 de puncte de lucru în Europa și peste 700 de angajați și colaboratori. În ultimii ani, Grupul și-a extins domeniul de activitate și in sectorul energiei regenerabile.