OPERATOR CALL CENTER (TELESALES)

Rezon Media Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a prospectilor din baza de date proprie
- Promovarea produselor informationale si a pachetelor de servicii ale companiei
- Realizarea de comenzi si cresterea numarului de clienti
- Derularea activitatii conform politicii companiei

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- Abilitati de ascultare activa si interrelationare
- Persoana orientata catre client, dinamica si optimista
- Initiativa si perseverenta
- Dorinta de afirmare intr-un colectiv tanar si profesionist
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a va desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar
- Salariu fix + tichete de masa + bonus in functie de performanta.
- Program flexibil 4h/6h/8h(pentru studenti sau masteranzi)
- Construirea/dezvoltarea unei cariere in domeniul vanzarilor directe

Editura specializata, membra a unui grup multinational ce activeaza in domeniul produselor informationale incepand cu anul 2004 si avand peste 10.000 de clienti la nivel national.