OPERATOR CALL CENTER (TELESALES)

Rezon Media Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a prospectilor din baza de date proprie
- Promovarea produselor informationale si a pachetelor de servicii ale companiei
- Realizarea de comenzi si cresterea numarului de clienti
- Derularea activitatii conform politicii companiei

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- Abilitati de ascultare activa si interrelationare
- Persoana orientata catre client, dinamica si optimista
- Initiativa si perseverenta
- Dorinta de afirmare intr-un colectiv tanar si profesionist
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a va desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar
- Salariu fix + tichete de masa + bonus in functie de performanta

Avand in spate experienta de aproape 35 de ani a unei companii multinationale, Rezon Media Grup a devenit ,incepand cu 2004, una dintre cele mai importante edituri specializate si in Romania .Produsele editate si comercializate de noi sunt destinate anumitor categorii profesionale (economisti, juristi, manageri) fiind foarte apreciate de cei aproximativ 15.000 abonati la nivel national.