operator call center-lb italiana

Provorbas Cleaning SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Raspunde telefonic solicitarilor clientilor
Efectueaza monitorizari de rutina ale aplicatiilor clientilor si a altor instrumente de lucru
Reactioneaza prompt si raspunde alertelor platformei de monitorizare

CERINTE

Limba italiana avansat
Experinta de lucru in call.center reprezinta un avantaj
Adaptabilitate si atentie la detalii
Atitudine orientata catre client si rezolvarea de probleme
Spirit colegial dezvoltat

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru excelente intr-un mediu dinamic alaturi de o echipa tanara si determinata
Pachet salarial format din parte fixa+bonusuri in functie de atingerea obiectivelor
Posibilitatea dezvoltarii profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Flexibilitate

Firma se adapteaza la nevoile clientului, prestarea serviciilor se va structura impreuna cu clientul.

Calitate- experienta in domeniul ne permite sa folosim cele mai bune practici

Seriozitate- respectul clientului este elementul de baza al societatii.