Operator Call-Center - Recuperare creante

Debt Collection Agency SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contactare clienti via telefon;
-Colectarea de informații despre creante cu probleme și negocierea termenelor de rambursare;
-Monitorizarea și gestiunea portofoliilor de creante alocate;
-Implementarea unei abordari individuale, in functie de tipologia fiecarui debitor si în funcție de motivul întârzierii;
-Sarcini administrative generale.

CERINTE

-Experiența într-o poziție similară este obligatorie;
-Cunoștințe excelente de operare PC: Word, Excel;
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
-Abilități de convingere și de comunicare eficientă cu diferite tipuri de clienți;
-Persoană dinamică, orientată catre rezultate

BENEFICII OFERITE

• Un post provocator si un mediu de lucru motivant unde performanta este recunoscuta si recompensata;
• Training intern;
• Posibilitati reale de crestere profesionala;
• Posibilitatea de a lucra in ture;
• Sistem de bonusare foarte atractiv;
• Contract individual de munca;

Debt Collection Agency SRL reprezinta o companie prestatoare de servicii de management al creantelor, specializata in colectare judiciara si extra- judiciara a acestora.