Operator Call Center Part Time/ Full Time

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

• efectuarea si / sau preluarea de apeluri;
• inregistratea interactiunilor in aplicatiile informatice;
• indeplinirea obiectivelor specifice fiecarui serviciu.

CERINTE

abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
• atitudine pozitiva si perseverenta;
• cunostiinte de operare a calculatorului (Windows, MS Office);
• spirit de echipa;
• experienta anterioara intr-un call center (constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv;
• bonuri de masa + bonusuri in functie de performanta;
• mediu de lucru placut;
• oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti din industria bancara, telecom, auto etc;
• sansa de a construi o cariera in domenii subscrise cadrului larg al comunicarii;
• oportunitati de promovare;
• training-uri specializate, livrate la cele mai inalte standarde si suport pentru dezvoltarea continua a cunostintelor si abilitatilor.

Valoris este o companie tanara si dinamica, a carei misiune este de a asigura excelenta in domeniul -relatiilor
cu clientii - si de a deveni un partener de incredere pentru dezvoltarea afacerii companiei dumneavoastra.

Valoris construieste si dezvolta servicii inovatoare, competitive si profesionale de Contact Center pentru a deveni un reper de excelenta in domeniul relatiilor cu clientii si pentru a sustine progresul companiilor dumneavoastra.

Incepand cu echipa noastra manageriala si continuand cu profesionistii in tehnologie/comunicare, fiecare reprezentant Valoris contribuie la promovarea obiectivelor afacerii dumneavoastra.
Parcurgem un proces riguros de recrutare a reprezentantilor Valoris, pentru a ne asigura ca sunt angajati cei mai buni. Odata ce au devenit parte a echipei, ei parcurg un proces de instruire in etape si cursuri dedicate.

Valoris Iti Construieste Cariera

Performantele Valoris au ca fundament echipa. Profesionalismul, orientarea catre clienti, spiritul de echipa si inovatia sunt valori ce caracterizeaza fiecare membru al echipei Valoris care a ales sa ni se alature.