Operator call center- limba italiana

Fla Floresta Longo si Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, o importanta companie din Italia ce operează în sectorul energiei regenerabile, ce ofera si servicii specializate tip call center clientilor sai, suntem in cautarea unor operatori call center in limba italiana

CERINTE

• Cunoasterea limbii italiene la nivel avansat
• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa
• Abilitati de comunicare si negociere
• Orientare spre client si spre rezolvarea problemelor
• Atitudine proactiva, spirit de echipa
• Adaptabilitate si capacitatea de a gasi rapid solutii, capacitate analitica si atentie la detalii
• Abilitati bune de operare PC
• Promovarea produselor si serviciilor companiei prin cunostinte, atitudine, informatii
• Documentarea operatiunilor efectuate in baza de date a companiei, conform procedurilor de lucru

BENEFICII OFERITE

• posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata intr-un mediu de lucru la standarde occidentale
• dezvoltarea personala si profesionala
•salariu fix+ bonus in functie de performante