Operator Call Center - limba engleza avansat

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate in limba engleza pentru un client din industria telecom din UK;
- Contactarea sau preluarea apelurilor telefonice;
- Identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie;
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei;
- Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute.

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte in domeniul vanzarilor prezinta un avantaj;
- Cunostinte bune de operare pe calculator;
- Disponibilitate pentru un program full time - dupa- amiaza

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- bonusuri si comisioane din vanzari, corelate cu rezultatele

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.