OPERATOR CALL CENTER/ FACTURARE

SC ANTALIS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si procesarea corecta a comenzilor sosite in Call Center;
Client service & suport
Alte activitati specifice (telemarketing, sondaje, etc.)

CERINTE

Studii medii (liceu + bacalaureat)
Foarte buna cunoastere a lb. romane
Operare PC - in special MS Office (Excel)
Abilitati de negociere
Seriozitate, spirirt de echipa, atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Lider în Europa în distribuția de hârtie, soluții de ambalare și produse de comunicare vizuală pentru profesioniști

ANTALIS s-a nascut in anul 2000 prin fuziunea a 40 de companii internationale din intreaga lume.

Modul vizionar in care compania Antalis abordeaza piata, experienta impartasita si toate punctele forte in afaceri ale tuturor acestor jucatori au facut din companie primul comerciant de hartie din Europa.

Prin vanzari si procese de fabricatie armonizate, sisteme logistice si de aprovizionare comune, o marca si o pozitionare si o abordare unica a pietei mondiale si expertiza locala extinsa, Antalis ofera azi clientilor sai cea mai larga si consistenta gama de produse si servicii.