Operator call center cu activitate de acasa

Smart Web Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Smart Web Design ofera servicii de web-design, realizare si mentenanta pagini web, modificare, precum si servicii de optimizare pentru motorul de cautare Google.
Daca aceste servicii iti sunt necunoscute iti spunem pe scurt ca realizam pagini de interent.
NU trebuie sa ai cunostinte de programare sau web-design, avem programatori care fac asta, tu trebuie sa contactezi si sa gasesti clienti. Modul de contact al clientilor este telefonic, dintr-o baza de date pe care o punem noi la dispozitie. Acesta este rolul tau. Sa contactezi si sa gasesti clienti care vor pagini de internet. O sa primesti un speech (script) pe care il inveti si il prezinti telefonic la potentialii clienti.

CERINTE

Ce trebuie sa faci daca vrei sa devii colegul nostru:
1. Acceseaza www.publizone.ro/angajare username si parola “angajare “
2. Vezi detaliile despre job si faci procesul de selectie asa cum o sa vezi indicatiile
3. Analizam rezultatele tale si daca te selectam, te contactam sa incepem

BENEFICII OFERITE

COMISIOANE MARI
VENIT DE BAZA
TE ACCEPTAM CU SAU FARA EXPERIENTA
MEDIU DE LUCRU PERFECT
DISTANTA LA LOCUL DE MUNCA FOARTE MICA
TE BONUSAM PENTRU CHELTUIELILE PE CARE LE FACI
PERIOADA DE INSTRUIRE DE 1 SAPTAMANA
POSIBILITATE DE PROMOVARE
PROGRAM FLEXIBIL
COLECTIV TANAR DINAMIC SI PLACUT
INVESTIM IN TINE SI ITI OFERIM PROGRAM DE INSTRUIRE
ITI OFERIM CONCEDII PLATITE DE FIRMA

Suntem o echipa dinamica si in plina dezvoltare. Lucram national si avem nevoie de oamenii capabili asa cum speram sa fii si tu pentru a dezvolt proiectul la nivel international.Suntem in domeniu de aproape 10 ani si tot ce facem este cu pasiune si ne bazam pe propria experienta. Stim ca succesul nostru este interdependent cu succesul oamenilor din echipa pe care o formam.
Realizam servicii de web design si Seo pentru Google. In traducere: facem pagini de internet si optimizare in google in primele rezultate.