Operator Call Center - colectare debite, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie de telecomunicatii din Bucuresti Agent Call Center - departamentul de colectare debite.

Responsabilitati:

- Contactarea clientilor restantieri pentru a recupera sumele datorate
- Inregistrarea solicitarilor scrise, primite in cadrul departamentului "Relatii cu clientii", atat din partea clientilor externi, cat si interni;

Se lucreaza in 4 schimburi a cate 8 h/zi incepand cu ora 8:00/ 09:00/10:00/11:30.

Contract initial pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

Locatia postului este zona Semanatoarea.

Pachetul salarial este format din salariu fix de 850 lei net la care se adauga tichete de masa (cate 1 tichet a 9.35 lei pentru fiecare zi lucrata) + bonus

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul dvs. pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.ro , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

• Cunostinte operare PC: Word, Excel, e-mail;
• Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
• Abilitati excelente de comunicare;
• Orientare catre client;
• Abilitati de identificare si solutionare a problemelor, gandire analitica;
• Initiativa;
• Abilitati de negociere, persuasiune.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este format din salariu fix de aproximativ 850 lei net la care se adauga tichete de masa (cate 1 tichet a 9.35 lei pentru fiecare zi lucrata) + BONUS

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).