Operator Call-Center

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea consta in realizarea sondajelor de opinie telefonic, pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite, pe teme legate de servicii si bunuri de larg consum.

CERINTE

Esti student/absolvent sau cauti un job care iti ofera FLEXIBILITATEA programului si posibilitatea de DEZVOLTARE PROFESIONALA?
Daca esti dispus sa lucrezi minim 4 ore/zi te asteptam alaturi de noi! Vei avea ocazia de a lucra cu oamenii, de a-ti folosi si dezvolta abilitatile de COMUNICARE si puterea de CONVINGERE

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Contract individual de munca
- Bonusuri in functie de realizari
- Program flexibil
- Adeverinta de practica pentru studentii care efectueaza stagiul de practica in companie
- Sanse reale de promovare
- Mediu dinamic si o echipa tanara

- Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri

- Eurodata Management este membru ESOMAR (Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica) si membru SORMA (Societatii Romane de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice)

- Punctele forte ale organizatiei sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca fost departament de culegere de date a Firmei DAEDALUS Consulting; PROFESIONALISM; FLEXIBILITATE

- Eurodata Management dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit - Brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.