Operator call center, 2500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza personal call center . Programul de lucru: 9:00-18:00, L-Vi. Salariul: -2.500 lei. Profilul fimei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani.
Responsabilitati:
preluarea apelurilor telefonice ale clientilor;
preluarea comenziilor telefonic, preluarea comenziilor online;
prezentarea si vanzarea produselor companiei.

Aptitudini si Abilităţi:
Abilitati vanzare;
Abilitati pentru indeplinirea obiectivelor;
Corectitudine, seriozitate, rezistenta la stres;
Spirit de echipa.

CERINTE

Cerintele postului:
Experienta minim 2 ani de zile pe un post similar;
Cunostiinte calculator (Word, Excel, Outlook)
Experienta vanzari directe si vanzari online.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.