Operator call center

MOTORECO PARTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea solicitarilor telefonice ale clientilor in vederea identificarii si solutionarii acestora;
- oferirea de suport tehnic clientilor si furnizarea de informatii necesare la modul de lucru;
- identificarea celor mai bune solutii pentru client si companie;
-contribuie activ la îndeplinirea obiectivelor departamentului.

CERINTE

- studii medii;
- abilitati de comunicare aprofundate intr-un call center (exp. min. 1 an -call center);
- experiența min. 1 an in identificare auto reprezinta un avantaj;
- cunostinte utilizare PC.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv - salariu fix plus bonusuri in functie de performanta si realizari;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala.
- Mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar si dinamic orientat catre performanta.

AUTOECO este un magazin online de piese auto complet, cu milioane de produse, si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.

Echipa AUTOECO si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.

AUTOECO.ro este parte a MOTORECO PARTS SRL.

Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru www.autoeco.ro.

Va asteptam cu CV-uri si pe adresa de e-mail : angajari@autoeco.ro.