Operator call center

GLC Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- NU ESTE NECESARA EXPERIENTA;
- JOB IN LIMBA ENGLEZA;
- Se ofera full training;
- Mediu de lucru profesional;
- Echipa de oameni tineri si dinamici;
- Efectuarea de apeluri Business to Business international pentru prospectarea pietei;
- Promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
- Introducerea informatiilor in baza de date si gestionarea acestora.;
- Oportunitate full time.

CERINTE

Candidatul ideal

- Cunostinte obligatorii lb. Engleza (nivel mediu+);
- Studii medii absolvite sau studii superioare, finalizate sau in curs;
- Atitudine pozitiva si perseverenta;
- Inalta capacitate de adaptare si invatare rapida;
- Abilitatea de a lucra atat in echipa cat si individual;
- Proactivitate si orientare catre client si rezultate;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse.

BENEFICII OFERITE

Iți oferim:

- Salariu fix motivant+ comision progresiv din vanzari;
- Contract individual de munca- perioada nedeterminata;
- Mediu de lucru modern și colectiv tânăr și dinamic;
- Organizare de concursuri interne frecvente;
- Șansa de a te dezvolta atât profesional, cât și personal cu șanse reale de evoluție în carieră.

Global Leading Conferences (GLC) is a market leader in developing industry focused events where business meets intelligence. We structure our events by investigating into market challenges and top issues that industries endure, to render the most effective learning and networking platforms by creating impactful and pragmatic Business to Business Conferences, Congresses & Trainings .We are specialized in major industries such as: Pharmaceutical, Finance, Energy, Oil & Gas and Human Resources. By attending our events companies shall benchmark advanced strategies, gain the latest knowledge and a competitive edge while enjoying a 5 star environment.