Operator call-center

reward

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
Apreciem munca si o recompensam cu:
-salariu fix;
-bonus in functie de performanta si in acord cu munca depusa;
-posibilitatea de dezvoltare si avansare in cadrul companiei.

Descrierea companiei
Trenta Pizza este companie ce activeaza in domeniul livrarilor de pizza din Bucuresti. Din 2005 livreaza pizza proaspata, preparata doar la comanda, cu ingrediente de cea mai buna calitate, respectand retetele traditionale. Trenta Pizza este recunoscuta pentru calitatea produselor, a serviciului de livrare pizza si a atentiei acordata clientului.

Trenta Pizza detine in prezent opt puncte de productie si livrare pizza in Bucuresti unde isi desfasoara activitatea peste 150 de angajati.
Misiunea Trenta Pizza este sa ramana compania de livrare cu cea mai comandata pizza din Bucuresti. Secretul Trenta Pizza este datorat ingredientelor de calitate, aluatului proaspat intins manual atunci cand pizza este comandata, a sosului preparat dupa o reteta proprie dar si a atentiei acordata de intrega echipa.

CERINTE

-experinta in activitatea de call-center, reprezinta un avantaj;
-este o persoana care se adapteaza usor in cadrul unei echipe, la cerintele de comunicare cu exteriorul, cu specificul echipei si regulile impuse in organizatie;
-prezinta seriozitate si punctualitate;
-foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
-este motivata de specificul postului.
-prezinta disponibilitate de lucru in ture;
-atentie distribuitiva, seriozitate si punctualitate.
Daca te regasesti in descrierea de mai sus, asteptam sa te cunoastem si sa lucram impreuna.

BENEFICII OFERITE

Companie ce activeaza in domeniul Resurselor Umane si al Comertului