Operator Call Center

Unitmaker Szolgaltato Kft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrem sa extindem echipa de call-center cu minim 8 colegi noi care sa promoveze serviciile si pachetele de servicii pe care le oferim clientilor importanti

Candidatul ideal:

- abilitati de comunicare si putere de convingere
- orientare catre client
- dorinta de autosustinere financiara
- seriozitate si dorinta de afirmare
- atitudine pozitiva
- punctualitate

CERINTE

Cerinte:

- entuziasm maxim

BENEFICII OFERITE

- candidatii fara experienta, dar cu potential sunt ajutati sa isi dezvolte abilitatile
- oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti pe piata
- sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii, intr- un mediu tanar si dinamic
- oportunitati reale de promovare
- vei avea parte de training-uri de specialitate, in tehnici de vanzari
- suport continuu din partea coordonatorului dar si din partea colegilor
-bonusuri si comisioane corelate cu rezultatele

Unitmaker Szolgaltato Kft reprezentat prin agentia cariera este o companie de recrutare, care ajuta candidatii sa-si gaseasca jobul ideal si potrivit.