Operator Calculator Verificare Facturi

Corsar Online SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica facturile de achizitii si le introduce in sistem (data de intrare sa fie aceeasi cu data de facturare);
- urmareste intrarile in gestiune, factura fiscala sa se regaseasca in stoc;
- mentine legatura cu furnizorii.

CERINTE

- atentie la detalii si rezistenta la sarcini repetitive;
- bune cunostinte PC;
- responsabilitate, serizitate si dorinta de a-si forma o cariera in departamentul financiar-contabil.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu 1 200 Ron plus beneficiile de mai jos:
- decontare transport
- asigurare medicala la Medlife
- decontare abonament sala
- fructe proaspete
- ore suplimentare platite
- renegocierea salariului dupa cateva luni
- locatie langa statia de metrou Politehnica, aproape de mall-ul AFi Palace Cotroceni

Magazin online de electronice infiintat in 2004 cu peste 120 angajati si 178 milioane lei cifra de afaceri pe anul 2015.