Operator calculator si dispecer

Dispecerat Perfect SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare comenzilor prin email si telefonic din partea clientilor
Confirmarea comenzilor si introducerea lor in sistemul de gestionare
Distribuirea comenzilor catre conducatorii auto
Relationarea cu clientii companiei telefonic si prin email

CERINTE

Facultate in curs sau absolvita
Limba engleza nivel avansat, cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj
Cunoasterea pachetului MS OFFICE (in special Outlook si Word)
Abilitati operare PC si navigare pe internet
Organizat, eficient, proactiv
Atentie distributiva si capacitate de a lucra in echipa
Persoana organizata si cu simtul raspunderii
Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Salariul se va negocia in urma interviului
Training de specialitate;
Mediu de lucru tanar si dinamic.
Program 08.00-16:00 (luni –vineri)

Companie de transport persoane in regim inchiriere sofer cu masini clasa business.