Operator calculator

Farmaciile Catena

Job expirat

RESPONSABILITATI

De ce sa faci parte din echipa Catena?
• suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung;
• oferim un pachet salarial motivant;
• cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;
• te vei perfectiona continuu in meseria ta;
• pretuim si sustinem personalul Catena datorita caruia in prezent ocupam primul loc in topul farmaciilor din Romania.

CERINTE

Cautam tineri care dau dovada de implicare, motivare, curiozitate si doresc perfectionare in domeniu.
Daca esti student anul V la Facultatea de Farmacie sau elev anul III la Scoala Postliceala de Asistent Farmacie atunci esti candidatul potrivit!

CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania.
Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite. Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv unit si profesionist, sa beneficiezi de un mediu de lucru dinamic si pozitiv, de o pregatire profesionala continua, asteptam aplicatia ta.