Operator calculator

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste si verifica documentele contabile referitoare la vanzarea si receptia marfurilor (facturi fiscale,avize de insotire a marfii,chitante ,dispozitii de plata,note de intrare-receptie,etc)
Introduce in baza de date facturile si chitantele si le transmite la Departamentul Economic
Actualizeaza baza de date referitoare la facturile emise catre clienti, termenele de plata si informeaza Directorul Departamentului de Vanzari eventualele depasiri de termene;
Tine evidenta receptiilor de marfa si a vanzarilor (prin inregistrarea facturilor,chitantelor,etc);
Verifica zilnic soldurile din fisele de magazie cu datele existente in evidenta mentionata anterior si sesizeaza eventualele diferente.

CERINTE

studii medii
experiena operare calculator
experienta in lucrul cu cifrele
persoana serioasa care acorda atentie detaliilor

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate