Operator baza date

UNIUNEA PRODUCATORILOR DE FILM SI AUDIOVIZUAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Culegerea, clasificare și verificarea informaţiilor legate de datele de identificare ale utilizatorilor, introducerea lor în baza de date.
- Activitate de licentiere
-Activitati de Notificare, Somare.
- Urmarirea intarzierilor la plata a facturilor

CERINTE

- studii medii;
- capacitatea de a utiliza calculatorul- Operare PC (programe, nivel): Windows Microsoft (Word, Powerpoint, Excell) MS Office, Outlook Express, alte programe informatice in funcţie de nevoile postului și organizatie;
- Experiența în muncă constituie un avantaj;
- Capacitate de asimilare, organizare și disciplina în muncă, inițiativă, simțul responsabilitătii.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa dupa perioada de proba

Uniunea Producătorilor de Film și Audiovizual din România - Asociația Română de Gestiune a Operelor din Audiovizual, este organismul de gestiune colectivă a drepturilor patrimoniale de autor și conexe ale producătorilor de videograme din domeniul audiovizual, care funcționează astfel în temeiul avizului ORDA nr.9/1999 si al Legii 8/1996. Adresa de web : www.upfarargoa.ro