Operator bancar, sector 1, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar.

Responsabilitati:
- Verificarea documentelor incarcate in SharePoint;
- Verificarea calitativa si cantitativa a documentelor;
- Mentinerea legaturii cu agentiile in vederea rezolvarii situatiilor aparute in procesul de verificare a documentelor;
- Corespondenta cu clientii pe e-mail;
- Verificarea informatiilor introduse in sistem;
- Indeplineste alte sarcini cerute de superiorul direct.

Contract initial pe perioada determinata de 6 luni, cu posibilitate de prelungire.
Program de lucru: L-V 9:00 - 18:00, zona Aurel Vlaicu.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul dvs pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.com , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- Studii superioare economice in curs de finalizare/ finalizate;
- Limba engleza nivel mediu;
- Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office - Excel);
- Persoana placuta, organizata, disciplinata, serioasa si amabila;
- Simt al situatiilor, diplomatie si tact;
- Persoana responsabila si de incredere, orientata spre obtinerea de rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
- 1400 lei net

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).