Operator asamblare, lipire, pregatire piese

SC OPHIR OPTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:
- identifica si asambleaza componentele electrice, electronice si mecanice.
- realizeaza conexiunile conform schemei / specificatiei tehnice.
- masoara caracteristicile produsului finit, conform procedurilor standard si utilizand echipamentele specific.
- manipuleaza si transporta materiale, scule, etc., din zonele de stocare la postul de lucru.

Disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi;

Numai candidatii selectati vor fi chemati la un interviu

 Se ofera instruire la locul de munca si un pachet salarial motivant / atractiv, functie de performante

CERINTE

Candidatul ideal

- Min. studii medii, fara experienta.
- disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi;
- spirit de observație, disciplina, seriozitate, minuţiozitate, gândire logică, tenacitate, autonomie, capacitate de reacţie, rezistenţă la stres.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salatiu motivant;
- posibilitatea de promovare;
- bonus de performanta;
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie - zona industriala