OPERATOR ASAMBLARE

SC OPHIR OPTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii si responsabilitati:
- identifica si asambleaza componentele electrice, electronice si mecanice.
- realizeaza conexiunile conform schemei .
- masoara abaterile geometrice, de pozitie si dimensionale ale alternatorului.
- manipuleaza si transporta materiale, scule, etc., din zonele de stocare la postul de lucru.

Disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi
Numai candidatii selectati vor fi chemati la un interviu.

CERINTE

- absolvent de liceu sau colegiu tehnic (profil mecanic, mentenanta, electric, pneumatic).
- experienta minima in asamblare/montaj sau in mediu de productie.
- disponibilitate pentru program de lucru in trei schimburi; spirit de observație, disciplina.
- seriozitate, minuţiozitate, spirit de observatie, disciplina, gândire logică, tenacitate, autonomie, capacitate de reacţie, rezistenţă la stres.

DESCRIEREA FIRMEI

Unitate de productie - zona industriala