Operator anvelopare

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este deschisa in cadrul departamentului Output Management Outsourcing

Responsabilitati:
Se ocupa de realizarea comenzilor de productie in zona de anvelopare
Actioneaza direct in toate activitatile tehnice din departament
Raspunde de buna functionare a tehnicii de anvelopare din dotare;
Raspunde de existenta si starea tehnica a echipamentelor pe care opereaza, prin intretinere periodica;
Se preocupa de realizarea unor lucrari de inalta calitate, in concordanta cu exigentele unor procese tehnologice de inalta performanta. Raspunde de calitatea lucrarilor realizate;
Contribuie activ la intretinerea utilajelor, acorda suport responsabilului de service in rezolvarea incidentelor aparute;
Respecta planificarea si procedurile existente;
Pastrareaza in buna stare de functionare a echipamentelor si a sculelor din dotare;
Tine evidenta activitatii proprii si transmite raportele lucrarilor sefului direct;
Raspunde de exactitatea si conformitatea documentelor intocmite si care reflecta derularea intregrala a operatiilor realizate;
Respecta confidentialitatea clientilor, furnizorilor si colaboratorilor firmei;
Manipularea materialelor necesare productiei.

CERINTE

Studii medii tehnice finalizate
Cunostinte de baza de limba engleza;
Atentie la detalii, spirit de echipa, dinamism.

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).