OPERATOR AMBALATOR

SC INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza toate operatiile legate de control macroscopic, ambalare secundara,
- Ambalare in cutii colective, paletizare si depozitare produse perfuzabile;
- Curatarea/dezinfectarea echipamentelor/spatiilor in care se desfasoara activitatea.

CERINTE

-studii medii;
-experienta in productia de medicamente-reprezinta un avantaj;
-capacitate de analiză şi sinteză a informaţiilor;
-rezistenta la lucrul sub presiune;
-atentie la detalii, rigurozitate;
-disponibilitate de lucru in trei schimburi

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Asigurare medicala
Loc stabil de munca
Amplasare langa statia de metrou Nicolae Teclu

Infomed Fluids este o companie romaneasca specializata in fabricarea si comercializarea produselor farmaceutice destinate terapiilor parenterale si medicinei de urgenta. Infomed Fluids este o subsidiara a ACS DOBFAR INFO (Elvetia), renumita filiala a ACS DOBFAR HOLDING, care de peste 30 de ani ocupa un loc important pe piata mondiala in producerea de antibiotice de tip penicilina si cefalosporine.
Astazi Infomed Fluids este prezenta pe diferite piete europene cu obiective ambitioase si cu produse de maxima calitate