Operator Administrativ

BIOVET IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post valabil numai pentru oras Bucuresti .
Compania Biovet ofera un post de operator administrativ .
Suntem in cautarea unei persoane cu reale abilitati de comunicare cu clientii societatii -sociabila,interactiva ,cu simt practic de organizare a muncii , diplomata,iubitoare de animale de companie ,obligatoriu sa posede cunostiinte de contabilitate primara ,operare PC -word,excel,outlook.

CERINTE

- Persoana sociabila ,comunicativa ,iubitoare de animale de companie .
-Cunostiinte de contabilitate primara -obligatoriu
- Operare PC - word,excel,outlook - obligatoriu
- Cunostiinte ale laturii administrative ale unei societati ( aprovizionare ,gestiune ,livrare ,administrare proprietati,obtinere avize/autorizatii) .

BENEFICII OFERITE

Oferim contract de munca pe durata nedeterminata ,program 8 ore/zi . Salariu fix ( se negociaza in urma interviului) +bonuri de masa .

DESCRIEREA FIRMEI

Comert produse veterinare