Online Sales Support

Job expirat

Companie
Active Soft SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Secretariat / Administrativ
Serviciu Clienti
Vanzari
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
07-10-2017 : 07-10-2017

Responsabilitati

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, dornica sa ofere solutii moderne pentru probleme clasice?

Aplica pentru aceasta pozitie si alatura-te uneia dintre cele mai mari companii web din Romania.
Responsabilitati:

* Preluarea apelurilor telefonice de la clienti, rezolvarea solicitarilor acestora sau transmiterea lor spre rezolvare catre colegii din alte departamente.

Cerinte

* Atitudine pozitiva in orice situatie;
* Abilitati excelente de comunicare;
* Abilitati de vanzare, negociere ;
* Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office
* Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Beneficii Oferite

- Pachet salarial atractiv
- Acces gratuit la sala de fitness si la cabinetul de masaj (de relaxare, anticelulitic, etc.);

Descrierea firmei

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania.
Dintre proiectele noastre de top amintim: SfatulMedicului.ro, Pieseauto.ro, 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Specialist Online Marketing