Online Sales Manager - Vanzare campanii pe site-uri proprii

SC DELIGHT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana ce va ocupa acest post se va ocupa de promovarea si vanzarea spatiilor publicitare de pe site-urile pe care le detinem.
Printre principalele activitati ale postului, amintim:
- Crearea unei baze de potentiali clienti;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor, prezentarea serviciilor si finalizarea vanzarilor;
- Managementul portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor in scopul fidelizarii clientilor vechi si constanti;
- Implementarea campaniilor ce se pot implementa usor si rapid;
- Facturarea si monitorizarea confirmarilor de plata;

CERINTE

- sa aibe bune/foarte bune abilitati de comunicare, sa fie deschis, sa stie sa vanda si sa mai fi lucrat in vanzari de preferat in online;
- tanar, serios, cuminte, punctual, dedicat si dornic sa invete si sa evolueze ca si pozitie in timp;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a face parte dintr-un proiect ce se afla intr-o continua dezvoltare si care totodata are obiective foarte mari.

Companie ce activeaza pe piata online din Romania din 2006 si administreaza diverse proiecte.