Online Account Manager

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in cariera ta? Un job mai bun? Un mediu de lucru tanar in care sa te afirmi? Atunci te asteptam la noi in echipa.

Responsabilitati tale vor fi:
- gestionarea si controlarea activitatile de vanzare, inclusiv elaborarea planurilor de vanzari;
- proiectarea, implementarea si monitorizarea proiectelor ;
- optimizare campaniilor standard cu focus pe ;
- dezvoltarea si promovarea produselor in functie de natura platformei:
> campanii de parenting
> campanii de educare
> campanii de promovare produse in segmentul iHealth
> campanii pe formate video, pe formate speciale : pre roll, post roll, split screen, branding player
- construirea si mentinerea unor relatii stranse cu clientii si agentiile media;
- dezvoltare de proiecte integrate : online si offline:
> evenimente
> ateliere
- negocierea contractelor de vanzari directe si urmarirea realizarii acestora .

CERINTE

- Dorinta si capacitatea de a invata rapid informatii despre serviciile companiei;
- Abilitatea de a comunica clar si precis;
- Atentie la detalii
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Atitudine profesionista si perseverenta;
- Orientare catre rezultate, atitudine pro-activa;
- Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (17 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: Pieseauto.ro, 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.