ONG vorbăreț și implicat caută coleg organizat și dornic să crească alături de noi.

Asociatia Romana de Dezbateri, Oratorie si Retorica

Job expirat

RESPONSABILITATI

-> Sprijinirea Președintelui și a Coordonatorului Financiar în toate problemele administrative;

-> Gestiunea elementelor de logistică ale biroului;

-> Corespondența cu partenerii instituționali (Ministerul Educației în principal) și gestiunea adreselor de contact ale Asociației;

-> Gestiunea contractelor și a registrelor de contracte;

-> Editarea și organizarea documentelor administrative generale și specifice, tehnice, și a documentelor contabil-financiare primare.

CERINTE

-> Să ai experiență de lucru ca angajat/internship plătit (în orice domeniu) de minim 6 luni;

-> Să fii organizat/ă, meticulos/ă și responsabil/ă;

-> Să ai abilități bune de comunicare orală și să știi să scrii emailuri profesioniste;

-> Să poți lucra independent/ă;

-> Să știi bine pachetul Microsoft Office, mai ales Excel (formule de bază, sortări, formatări condiționate, tabele).

-> Să te descurci bine în engleză (oral și scris peste medie, avem proiecte in parteneriat cu organizații internaționale)
-> Să ai o etică a muncii impecabilă (vii la timp, anunți dacă întârzii, nu stai pe Facebook fără sens, etc. Avem timp de glume și relaxare, dar treaba ne-o facem cu profesionalism).

BENEFICII OFERITE

-> Vei lucra direct cu Președintele Executiv (10 ani de experiență de management) și cu Coordonatorul Financiar, ambii cu disponibilitate de a împărtăși know-how

-> Vei lucra în una din cele mai dinamice și relevante organizații non guvernamentale din domeniul educației. Lucrăm cu peste 250 de școli și avem anual mai bine de 5000 de beneficiari.

-> Vei beneficia de instruire profesională de calitate și plan de dezvoltare personală.

-> Vei avea, pe termen lung, oportunități de a participa la proiecte internaționale.