Ofiter Relatii Clienti

Credit Fix IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- mentinerea legaturii cu clientii companiei, atat telefonic, cat si pe e-mail sau sms in vederea solutionarii unor probleme aparute in procesul de aprobare a cererilor de credite
- asigurarea supportului necesar pentru clientii care nu se descurca in completarea aplicatiei
- contactarea clientilor care nu au finalizat cererea de credit
- solicitarea de documente necesare aprobarii creditului
- informarea clientilor cu privire la data scadenta a contractelor si la intarzierile de plata
- obtinerea de termene de plata pentru clientii restanti
- contactarea clientilor restanti in vederea recuperarii debitelor restante
- incasarea electronica a sumelor datorate de clienti
- generarea de contracte de refinantare

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare
- cunostiinte medii de utilizare a pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Decontare transport
Bonus vanzari