OFITER DE SERVICIU DE NOAPTE

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica personalul ce asigură paza pe timpul nopţii.
- Controlează modul cum sunt asigurate toate uşile si portile de acces.
- coordonează activitatea fermelor şi controlează activitatea spraveghetorilor de noapte în scopul efectuării programului de fermă.
- controlează: modul de asigurare a microclimatului in hale şi înscrie datele in registrul de evidenţă; supraveghază funcţionarea liniilor de furajare, de adăpare ( picuratorile), când este cazul; activităţile din fluxul tehnologic ce sunt programate pe timpul noptii ;
- Verifică şi controlează personalul muncitor la ieşirea pe poarta unităţii la încheierea programului de lucru;
- Verifica alimentarea cu energie electrică şi ia măsurile corespunzătoare cu personalul unităţii pentru remedierea defecţiunilor,
- Urmăreşte activitatea desfăşurată la crematoriul din incinta societăţii ;

CERINTE

- Studii de specialitate ( ing. zootehnist/tehnician veterinar),
- Persoana serioasa, responsabila si dedicata.
- Cazier
- Recomandare de la ultimul loc de munca
- Rezinstent la efort sustinut

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Tichete de masa
Telefon de serviciu
Decontare transport

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.