Ofiter Clienti Retail ING BANK

SC CORINA CONS FIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face in acest rol?
Promovezi produsele si serviciile bancare ale ING Bank destinate persoanelor fizice
(conturi, carduri, credite, asigurari, fonduri mutuale);
Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative;
Oferi consultanta clientilor si ii sprijini in realizarea operatiunilor;
Inregistrezi/actualizezi informatiile primite de la clientii nostri in programele ING;
Identifici solutii pentru clienti si dezvolti relatii pe termen lung.

CERINTE

Ai studii superioare in domeniul economic sau in curs de finalizare;
Stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
Relationezi si comunici foarte bine cu oricine;
Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
Iti place sa interactionezi cu clientii si ai experienta anterioara intr-un rol similar.

BENEFICII OFERITE

Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute