Ofiter Bancar - Divizia Professionals&Retail Banking

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aduna informatii despre companii/clienti Libra Internet Bank (clienti existenti si potentiali);
- Pregateste si actualizeaza periodic o baza de date cu informatii relevante cele mai importante companii targetate;
- Urmareste si evalueaza periodic produsele/serviciile bancilor concurente pe segmentul corporate/professionals/agribusiness; elaboreaza periodic analize si propuneri de produse noi si/sau imbunatatire a celor existente;
- Analizeaza lunar vanzarea de produse catre companii/ clienti professionals/corporate/agribusiness (numar de operatii si volum) la nivelul sucursalelor;
- Se asigura ca se ofera servicii bancare de calitate si in conformitate cu legislatia si normele interne in vigoare tuturor clientilor bancii.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (profil cibernetica, contabilitate, matematica-informatica);
- Experienta in domeniul raportarilor financiare sau in domeniul bancar constituie un avantaj;
- Abilitati de dezvoltare de relatii comerciale in domeniul bancar;
- Atitudine proactiva;
- Cunostinte solide de operare calculator si de limba engleza (scris si vorbit).

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!