Ofiter amanet si schimb valutar

TEZAUR INVESTMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluare obiecte/bijuterii din aur ;
- Intocmire contracte;
- Schimb valutar;
- Cunostinte contabilitate primara;
- Operare calculator;

CERINTE

-Punctualitate, rigurozitate
-Profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Personalitate prietenoasa si dornica de a veni in intampinarea nevoilor clientilor;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii;
- Cunostinte PC;
- Aspect placut;
- Experienta in domeniu nu constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

2100 lei

DESCRIEREA FIRMEI

Grupul TEZAUR ofera urmatoarele servicii financiare:
Credit pe loc – amanet aur
Credit rapid – amanet obiecte
Schimb valutar

In prezent TEZAUR isi desfasoara activitatea in peste 50 de agentii in Bucuresti si continua dezvoltarea teritoriala in dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai actuali si potentiali care au nevoie de un imprumut rapid, pe loc sau de servicii de schimb valutar.

Conceptul TEZAUR se bazeaza pe servicii de inalta calitate oferite in agentii amenajate la cele mai inalte standarde, oferind clientilor o experienta placuta si sigura de fiecare data cand opteaza pentru serviciile de amanet si / sau schimb valutar.

Fiecare membru al echipei TEZAUR este instruit periodic in vederea asigurarii unor servicii de inalta calitate si al atingerii indicatorilor de performanta.