Ofițer Financiar Bancar

Credit Fix IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asiguri interfața cu clienții, pentru furnizarea informațiilor solicitate, sau soluționarea problemelor apărute în procesul completării și aprobării creditului, atât telefonic cât și pe e-mail/sms;
- contactezi clienții care nu au finalizat cererea de credit;
- soliciți documentele necesare aprobării creditului, colaborând cu departamentul de analiză credite.
- încasezi electronic suma datorată de client, înregistrezi plățile și generezi contracte de refinanțare, în sprijinul departamentului de colectare creanțe

CERINTE

- studii universitare finalizate/ în curs de finalizare de preferință cu profil economic
- cunoștințe medii Microsoft Office
- abilitatea de a se adapta ușor și de a lucra într-un mediu dinamic și procedural
- rapiditate în rezolvarea task-urilor
- experiență pe un post similar constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonuri de masa
- bonusuri în funcție de performanțe
- decontare transport

Credit Fix IFN SA este o instituție financiar nebancară ce are ca principal obiect de activitate oferirea de microcredite pentru persoane fizice.