ENTRY LEVEL OFFICE MANAGER- companie domeniul Imobiliar- BALOTESTI

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiilor cu autoritatile locale
Depunerea documentatiei pentru autorizatii de construire Procurarea diverselor avize si aprobari
Coordonarea personalului administrativ: gradinar, ingrijitor, personal curatenie.
Activitati de customer support/ customer care: Programare intalniri, intampinare clienti, prezentarea proiectului catre client, mentinerea relatiilor cu clientii prin email si telefon, follow-up clienti

CERINTE

Avantaj- experienta pe un post ce presupune interactiune cu publicul/PR/marketing

Persoana placuta, deschisa
Abilitati de comunicare: va mentine relatia cu clientii si autoritatile locale
Rezistenta la stres
Cunostinte avansate de Limba Engleza
Cunostinte de Limba Germana- avantaj
Permis de conducere cat. B
Cunostinte de operare MS Office

Se ofera:
- salariu fix motivant
- masina de serviciu, decont transport, laptop, telefon

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!