Office Manager

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Ofera suport si se implica in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare;
- Asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii biroului Managerului General;
- Gestioneaza contractele cu clientii si furnizorii Companiei;
- Intocmeste si raspunde de corespondenta de afaceri;
- Tine evidenta si actualizeaza permanent lista colaboratorilor companiei cu toate datele de contact;
- Primeşte persoanele din afară (clienţi, parteneri de afaceri etc.) si se asigura de buna desfasurare a intalnirii acestora cu managerul general;
- Propune modificari si ofera solutii pentru imbunatatirea activitatii;
- Emite si transmite rapoartele solicitate de catre Managerul General;
- Fluidizeaza comunicarea intre Managerul General si angajatii companiei;
- Raspunde de repartizarea informaţiilor dinspre management către toate departamentele firmei, precum şi în sens invers.
- Receptioneaza apelurile telefonice si le redirectioneaza;
- Utilizeaza instrumentele de lucru: calculator, fax, scanner, etc;

CERINTE

-Sudii superioare finalizate;
- Experienta de minim 3 ani pe un post similar in cadrul aceleeasi companii;
- Excelente abilitati de organizare si planificare a agendei managerului general;
- Persoana motivata sa lucreze la un nivel profesionist cu dorinta de dezvoltare profesionala;
- Capacitatea sa lucreze respectand termene limita;
- Abilitatea de a organiza si gestiona mai multe proiecte simultan;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Rezistenta la stres;
- Cunostinte foarte bune de Excel, Word, Power Point;
- Viteza de redactare a documentelor;
- Limba engleza: nivel mediu plus;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu majorabil in corelatie cu performantele salariatului la care se adauga bonusuri care au in vedere productivitatea si calitatea muncii depuse
-Masa
-Transport
- Mediu de lucru motivant intr-un colectiv tanar si competitiv
- Participare la programe de training si formare profesionala;
- Posibilitate de promovare;

AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,43 centre specializate, lider de 15 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive in Romania.

Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum!!!

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania