Office Manager

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Ofera suport si se implica in realizarea principalelor activitati manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare;
- Asigura conditii optime pentru desfasurarea activitatii biroului Managerului General;
- Gestioneaza contractele cu clientii si furnizorii Companiei;
- Intocmeste si raspunde de corespondenta de afaceri;
- Tine evidenta si actualizeaza permanent lista colaboratorilor companiei cu toate datele de contact;
- Primeşte persoanele din afară (clienţi, parteneri de afaceri etc.) si se asigura de buna desfasurare a intalnirii acestora cu managerul general;
- Propune modificari si ofera solutii pentru imbunatatirea activitatii;
- Emite si transmite rapoartele solicitate de catre Managerul General;
- Fluidizeaza comunicarea intre Managerul General si angajatii companiei;
- Raspunde de repartizarea informaţiilor dinspre management către toate departamentele firmei, precum şi în sens invers.
- Receptioneaza apelurile telefonice si le redirectioneaza;
- Utilizeaza instrumentele de lucru: calculator, fax, scanner, etc;

CERINTE

-Sudii superioare finalizate;
- Experienta de minim 3 ani pe un post similar in cadrul aceleeasi companii;
- Excelente abilitati de organizare si planificare a agendei managerului general;
- Persoana motivata sa lucreze la un nivel profesionist cu dorinta de dezvoltare profesionala;
- Capacitatea sa lucreze respectand termene limita;
- Abilitatea de a organiza si gestiona mai multe proiecte simultan;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Rezistenta la stres;
- Cunostinte foarte bune de Excel, Word, Power Point;
- Viteza de redactare a documentelor;
- Limba engleza: nivel mediu plus;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu majorabil in corelatie cu performantele salariatului la care se adauga bonusuri care au in vedere productivitatea si calitatea muncii depuse
-Masa
-Transport
- Mediu de lucru motivant intr-un colectiv tanar si competitiv
- Participare la programe de training si formare profesionala;
- Posibilitate de promovare;

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 12 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.

Daca esti descurcaret si vrei sa te realizezi pe plan personal si profesional, daca dai dovada de disciplina, seriozitate, perseverenta si vrei sa inveti o meserie intr-o echipa dinamica si de succes, iar prin munca ta sa readuci auzul oamenilor candideaza la unul din posturile oferite de AudioNova . Vei fi scolarizat si calificat in cadrul companiei.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 40 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro