Office manager/secretara cabinet veterinar

SC PULS AMBULANTA VETERINARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ABILITATI:
Cunostinte Office, xerox, scanner;
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Cunostinte contabilitate primara - avantaj (incasare si efectuare plati);
Limba engleza - nivel mediu (conversational);-
Persoana calma, toleranta, cu abilitati de rezolvare a problemelor
Persoana activa, cu rezistenta la lucrul sub presiune, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
Studii superioare in domeniul economic pot constitui un avantaj pentru o evolutie ulterioara catre manager de clinica.

CERINTE

ATRIBUTII:
Preluarea apelurilor telefonice
Intampinarea clientilor, furnizorilor si colaboratorilor
Programarea pacientilor
Redactarea, la cerere, diverse scrisori, emailuri, informări.
Evidenta stocurilor, a facturilor de la furnizori si a incasarilor de la clienti
Arhivează in bune condiții documentele financiar contabile
Activitati specifice de secretariat

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet veterinar deschis Non-stop.